Lestijden

Patricia

Rakkerlessen/Pennylessen/Gevorderde lessen van juf Patricia

Dinsdag: Gevorderde les 16.30-18.00
Woensdag: Pennyles 14.00-15.30
Woensdag: Gevorderde les 16.30-18.00
Donderdag: Pennyles 16.00-17.30

 

Donderdag: Volwassenen les 18.00-19.30
Vrijdag: Verzorgers les 17.00-18.00
Zaterdag: Gevorderde les 9.30-11.00

 

 

 

Celine

Rakkerlessen/Beginnerslessen/ Pennylessen van juf Celine

Maandag: 15.00-16.00 | 16.00-17.00 | 17.00-18.00 | 18.00-19.00

Donderdag: Beginnersles 17.30-18.30 | Volwassenen beginnersles 18.30-19.30

 

Vrijdag: Beginnersles 13.30-14.30 | 14.30-15.30 | Pennyles 15.30-17.00

Zaterdag: Beginnersles 9.00-10.00 | 10.00-11.00 | 11.00-12.00 | 12.00-13.00 | 13.00-14.00
Pennyles: 14.00-15.30

Destiny

Beginnerslessen/ Rakkerlessen van juf Destiny

Woensdag: 13.00-14.00 | 14.00-15.00 | 15.00-16.00 

Donderdag: 15.00-16.00 | 16.00-17.00 | 17.00-18.00 | 18.00-19.00

 

 

 

Vrijdag: 13.00-14.00 | 14.00-15.00 | 15.00-16.00

Zaterdag: 9.30-10.30 | 10.30-11.30 | 11.30-12.30 | 12.30-13.30

 

 

 

Esmay

Pennyles van juf Esmay

Maandag: 15.30-17.00

Lieve

Beginnerslessen van juf Lieve

Woensdag: 16.00-17.00 | 17.00-18.00 | 18.00-19.00

Vrijdag: 15.30-16.30 | 16.30-17.30 | 17.30-18.30

Lotte(W)

Beginnerslessen van juf Lotte(W)

Zaterdag: 9.30-10.30 | 10.30-11.30 | 11.30-12.30 | 12.30-13.30

Lotte (G)

Beginnerslessen/ Rakkerlessen van juf Lotte (G)

Dinsdag: 15.00-16.00 | 16.00-17.00 | 17.00-18.00

 

Marielle

Beginnerslessen van juf Mariëlle

Dinsdag: 15.30-16.30 | 16.30-17.30

Els

Beginnerslessen / Rakkerlessen van juf Els

Beginnersles zaterdag: 10.30-11.00

Rakkerles zaterdag: 11.30-12.00

Mijke

Invaljuf Mijke

 

Donna

Invaljuf Donna

Noortje

Invaljuf
Rakkerlessen van juf Noortje

 

Anne Lize

Inval juf Anne Lize

 

Sky

Springlessen worden verzorgd door Sky. Mocht hier interesse voor zijn kun je dat aangeven bij Patricia

Kim

Invaljuf Kim

Team

Juffen Team